Türkiye’de ilk defa sosyal medya etkileşimli tiyatro

Türkiye'de ilk defa sosyal medya etkileşimli tiyatro

Peter Turrini'nin kaleme aldığı 'Nihayet Bitti' oyunu Erk Bilgiç’in yenilikçi rejisi ve Burak Çimen’in üstün performansı ile bu sezon Türkiye'de ilk defa Tiyatrohane’ de sosyal medya etkileşimli bir tiyatro deneyimine dönüşüyor.

25 Kasım 2019 - 15:04

Peter Turrini'nin kaleme aldığı 'Nihayet Bitti' oyunu Erk Bilgiç’in yenilikçi rejisi ve Burak Çimen’in üstün performansı ile bu sezon Türkiye'de ilk defa Tiyatrohane’ de sosyal medya etkileşimli bir tiyatro deneyimine dönüşüyor. Oyun, 26 Kasım Salı günü 20:30’da 4. Alaittin Eraslan Tiyatro Günleri kapsamında Fuar İzmir Sanat’ta seyircisi ile buluşacak.

Oyunda hayatı boyunca istediği her şeyi elde etmiş, kendisini tehlikeye atıp içinden sıyrılabilmiş ve doyum noktasına ulaştığını düşünen ünlü bir gazetecinin çok tıklanacak ölümüne hazırlandığına tanık oluyoruz. 1000’e doğru sayarken bu adamın toplumun ön yargılarını lehine kullanarak insanlarla nasıl eğlendiğini, gerçekle kurgu arasında sıkışıp kaldığını ve kendisine hayranlık duyulması için çabalarken aslında istediği tek şeyin sessizlik olduğunu anlayan biri olduğunu görüyoruz.

 

26 Kasım Salı - 20:30 - FUAR İZMİR SANAT

https://www.biletix.com/etkinlik-grup/134848458/IZMIR/tr

 

Bu haber 184 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
5 ülkeden taze meyvelerdeki bozulmaları önleyecek proje
5 ülkeden taze meyvelerdeki bozulmaları önleyecek proje
Akhisar, Akhisarspor için kenetlendi
Akhisar, Akhisarspor için kenetlendi