Sinemacılar ve oyuncular Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştü......
  • Reklam

Sinemacılar ve oyuncular Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştü... Erdoğan teklifi imzaladı

Yılmaz Erdoğan, Ata Demirer, Şahan Gökbakar ve Demet Akbağ'ın da aralarında bulunduğu sinemacılar, 15.30'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya geldi.

29 Ocak 2019 - 17:04

Yılmaz Erdoğan, Ata Demirer, Şahan Gökbakar ve Demet Akbağ, Necati Akpınar, Muzaffer Yıldırım, Şükrü Avşar, Mahsun Kırmızıgül, Burak Özçivit, Birol Güven, Cemal Okan, Fatih Aksoy, Tamer Karadağlı ve Timur Savcı'nın da aralarında bulunduğu sinemacılar, 15.30'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya geldi. 

Sinemacılar önce saat 13.30'da Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile bir araya gelerek 18 Ocak'ta TBMM Genel Kurulu'ndan geçen Sinema Filmlerinin Değerlendirilmesi ve Sınıflandırılması Hakkında Kanun teklifi üzerine görüşme yaptı.

Sinemacılar, Kültür ve Turizm Bakanlığı'ndan çıktıktan sonra Cumhurbaşkanlığı Yerleşkesi'ne geçerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü.

Sinemacılar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yasallaşacak Sinema Filmlerinin Değerlendirilmesi ve Sınıflandırılması Hakkında Kanun teklifi hakkındaki düşüncelerini sundu.

Habertürk'ten Mehmet Çalışkan'ın haberine göre daha sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sinemacıların önünde Sinema Filmlerinin Değerlendirilmesi ve Sınıflandırılması Hakkında Kanun teklifini imzaladı. Kanun teklifi, Resmi Gazete'de yayımlandıktan sonra yürürlüge girecek.

Kaynak: Habertürk

 

Bu haber 1761 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hindistan'dan İzmir'e getirilen 87 Türk karantinaya alındı
Hindistan'dan İzmir'e getirilen 87 Türk karantinaya alındı
‘Normalleşme’ye dair yeni iddia: 5 gün vaka görülmeyen illerden başlayacak
‘Normalleşme’ye dair yeni iddia: 5 gün vaka görülmeyen...