Kuşadası Ticaret Odası’nda e-ticaret semineri yapıldı
  • Reklam

Kuşadası Ticaret Odası'nda e-ticaret semineri yapıldı

Kuşadası Ticaret Odası (KUTO) ve İdeaSoft işbirliği ile, KUTO'da e-ticaret konulu seminer düzenlendi.Kuşadası Ticaret Odası'nın üyelerine yönelik seminerleri kapsamında, İdeaSoft...

15 Ekim 2019 - 10:15 - Güncelleme: 15 Ekim 2019 - 10:15

Kuşadası Ticaret Odası (KUTO) ve İdeaSoft işbirliği ile, KUTO'da e-ticaret konulu seminer düzenlendi.
Kuşadası Ticaret Odası'nın üyelerine yönelik seminerleri kapsamında, İdeaSoft stratejik pazarlama uzmanı Deniz Betül Şahin tarafından verilen e-ticaret seminerinde, e-ticarette olması gereken tüm detaylar ele alındı, katılımcılar sorularına cevap buldu.
E-ticaret hacmi, pazarı, gerekli alt yapısı, süreçleri, yazılımlar, ürün ve tedarikçiler ve tüketici analizleri gibi konularda bilgiler verilen seminerde, kendi sanal mağazalarını kurmak isteyen katılımcıların merak ettikleri konular aydınlatıldı.
İnteraktif olarak gerçekleşen seminerde, aynı zamanda Türkiye'de ve dünyada e-ticaret hakkında istatistiklerle ayrıntılı bilgi verildi ve teknolojinin gün geçtikçe insan hayatına entegre olduğu belirtilerek, e-ticaret girişimcisinin pazara doğru ürünü, doğru fiyatla sunduğu takdirde, e-ticaret sitesinin başarılı olmaması için bir neden olmadığı vurgulandı.

Kaynak: İHA
Bu haber 157 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çalgiya İzmir
Çalgiya İzmir
Hindistan'dan İzmir'e getirilen 87 Türk karantinaya alındı
Hindistan'dan İzmir'e getirilen 87 Türk karantinaya alındı