Karşıyakalılar KASİAD’ın 27. yıl kokteylinde buluştu

Karşıyakalılar KASİAD’ın 27. yıl kokteylinde buluştu

1992 yılında kurulan KASİAD (Karşıyaka Sanayici ve İş Adamları Derneği) kuruluşunun 27. yılını düzenlenen bir kokteyl ile kutladı.

04 Kasım 2019 - 13:38

Karşıyaka Kaymakamı Ali Rıza Çalışır, Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, İlçe Emniyet Müdürü Kaan Coşkun, İlçe Müftüsü İsa Gürler, KASİAD Başkanı Süleyman Özsakallı, KASİAD ilk Başkanı Yılmaz Temizocak ve Onursal Başkanı Osman Avcı, STK başkan ve temsilcileri, kurum yöneticileri ile Karşıyakalı iş adamları katıldı.

Kokteylde İlk Başkanı Yılmaz Temizocak ve Onursal Başkanı Osman Avcı’ya plaketlerini Karşıyaka Kaymakamı Ali Rıza Çalışır verdi.

Çalışır burada yaptığı konuşmada KASİAD’ın çalışmalarını takdirle izlediğini her türlü desteği verdiklerini belirterek “Karşıyaka’mız için, Karşıyakalı için yapılan ve yapılacak her çalışmanın takipçisi ve destekçisi olacağız” dedi.

Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay STK'ların toplumsal yaşamdaki önemine değinerek, her zaman STK ların yanında olacaklarını söyledi.

KASİAD Başkanı Süleyman Özsakallı ise yaptığı konuşmada 1992 yılında kurulan KASİAD  son dönemlerde KOSGEB ve İŞKUR ile işbirliği yaparak gençlerin iş dünyasına katılımlarını, “Çalışan Karşıyaka” projesi ile mesleki alanlarda başarılı olmaları için çalıştıklarını belirterek şunları söyledi. “Birimiz Hepimiz, Hepimiz Karşıyaka İçin Birlik Olmak” felsefesi ve hedefi ile yoluna devam eden KASİAD herşeyi devletten bekleyen kolaycı zihniyeti terk edip, sivil toplum gücüyle katılımcılık, dayanışma ve üretkenlik kazandırmaya devam edecektir.

 

Bu haber 183 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom'a 'Deprem' Cezası
Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom'a 'Deprem' Cezası
Bornova’da “Pazar Ekonomisi”
Bornova’da “Pazar Ekonomisi”