Geleceğin tıbbı İzmir’de masaya yatırılacak

Geleceğin tıbbı İzmir'de masaya yatırılacak

“Uluslararası Katılımlı II. Magnetoterapi ve Frekans Tıbbı Kongresi” dünyanın saygın bilim insanlarını bir araya getirmeye hazırlanıyor.

22 Mart 2019 - 22:10 - Güncelleme: 22 Mart 2019 - 22:15

Enerji Tıbbı ve Uygulamaları Derneği (ETUD) tarafından bu yıl ikinci kez düzenlenecek olan “Uluslararası Katılımlı II. Magnetoterapi ve Frekans Tıbbı Kongresi” 23-24 Mart  2019 tarihlerinde Dokuz Eylül Üniversitesi’nde yapılacak.

Dünyaca ünlü isimler sunum yapacak

Uluslararası Magnetoterapi ve Frekans Tıbbı Kongresi’ne dünyaca ünlü isimlerin yer alacağını belirten Enerji Tıbbı ve Uygulamaları Derneği (ETUD) Başkanı Op. Dr. Mustafa Erşin, kongrenin amacının titreşim tıbbı ve frekans terapileri uygulamalarının bilimsel yönlerinin öne çıkarılması ve kabul edilmiş yöntemlerin hem ülkemizde hem de bütün dünyada var olan yönleriyle yaygınlaştırılmasını sağlamak olduğunu ifade etti. 

Kongre aracılığıyla tüm dünyada kullanılan titreşim tıbbı ve frekans terapileri uygulamaları hakkında kamuoyunu bilinçlendireceklerini söyleyen Erşin, “Titreşim tıbbı ve frekans terapileri  alanında uygulanan yöntemlerin tamamı yıllardan beri varolan veya uygulanan yöntemlerdir.  Özellikle tıp dışı uygulayıcıların müdahalelerinin engellenmesi gerekiyor. Bu kongre,  Magnetoterapi ve Frekans Tıbbı’nın bilimsel yönlerinin ön plana çıkarılması ve yan etkisi olmadan gerçek anlamda hastalığın iyileşmesini sağlayan tüm dünyada geçerliliği olan  bu uygulamalar hakkında kamuoyunu bilinçlendirmek adına çok büyük öneme sahip” dedi.  

Kongreye ilgi çok yüksek

Dünyaca ünlü isimlerin  yer alacağı kongreye ilgi şimdiden çok yüksek olduğunu da vurgulayan Erşin, kongrede yurtiçi ve yurtdışından alanında tanınmış çok sayıda doktorun sunum yapacağını söyledi. 23 – 24 Mart tarihleri arasında Dokuz Eylül Üniversitesi DESEM Bordo Salonu’nda gerçekleştirilecek kongreye kayıt yaptırmak isteyenlerin www.etud.org.tradresinden başvuruda bulunmaları gerektiğini belirtildi.

 

 

Bu haber 453 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Er meydanının yiğitleri 20 Eylül'de Manisa'da buluşacak
Er meydanının yiğitleri 20 Eylül'de Manisa'da buluşacak
Kobe Bryant Helikopter Kazasında Hayatını Kaybetti...
Kobe Bryant Helikopter Kazasında Hayatını Kaybetti...