Çeşme’de yaz sezonu Altın Yunus’un kültür-sanat faaliyetleri...
  • Reklam
  • Reklam
  • Reklam
  • Reklam

Çeşme’de yaz sezonu Altın Yunus’un kültür-sanat faaliyetleri ile renkleniyor

Yaşar Eğitim ve Kültür Vakfı, Altın Yunus Çeşme ile iş birliğinde düzenlediği Altın Yunus Sanat Atölyeleri ile Çeşme’nin kültür-sanat yaşamına renk katarken özel koleksiyonu ile sanat atölyelerinin eserlerini de sanatseverlerin beğenisine sundu.

29 Temmuz 2019 - 11:18

Yaşar Eğitim ve Kültür Vakfı Özel Koleksiyonu ile Altın Yunus Sanat Atölyeleri açılışını gerçekleştiren Vakıf, çok sayıda sanatçı ve sanatseveri bir kez daha bir araya getirdi.

İzmir iş ve sanat dünyasından katılımın olduğu törene Yaşar Topluluğu yönetici ve çalışanlarının yanı sıra Çeşme Altın Yunus’un misafirleri de katılım gösterdi.

Aralarında Burhan Doğançay, Devrim Erbil, Cavit Atmaca, Ferruh Başağa, Cuma Ocaklı ve Gencay Kasapçı gibi birbirinden değerli Türk ressamlarının eserlerinin yer aldığı Yaşar Eğitim ve Kültür Vakfı özel koleksiyonu ile sanat atölyelerinden toplam 35 eserin beğeniye sunulduğu sergi, 15 Eylül 2019 tarihine kadar sanatseverlerin ziyaretine açık olacak.

Sanatseverler sergileri gezerken Altın Yunus Sanat Atölyeleri’nde çalışan sanatçıları atölyelerinde ziyaret etme fırsatı da bulacak.

Çocuklar da unutulmadı

Altınyunus Sanat sokağında düzenlenen sergide çocuklarda unutulmadı. Pınar Çocuk Resim Atölyesi 6-14 yaş aralığındaki çocuklar için uzmanlar eşliğinde günde 2 defa sanat eğitimi veriyor.

 

Bu haber 232 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çalıştığı fabrikayı bırakıp kendi işini kurdu
Çalıştığı fabrikayı bırakıp kendi işini kurdu
Çocuklarla daha fazla vakit geçirilmeli
Çocuklarla daha fazla vakit geçirilmeli