BRIGHT VISIONS ACADEMY İLK ETKİNLİĞİNİ BÜYÜK BİR KATILIMLA...
  • Reklam

BRIGHT VISIONS ACADEMY İLK ETKİNLİĞİNİ BÜYÜK BİR KATILIMLA GERÇEKLEŞTİRDİ

Leyla Koç Somer’in 30 yılı aşan kurumsal kariyerinde edindiği tecrübeleri paylaşma hedefiyle, bütünsel gelişim arayan bireylerin ve kurumların sürdürülebilir stratejik yol haritasını çizmek ve birlikte uygulamak amacıyla kurduğu Bright Visions Academy’nin ilk konuğu Ece Süeren Ok oldu.

15 Ekim 2019 - 18:26

  12.10.2019 Cumartesi günü 10.00-14.00 arasında Çınarlı’daki Withco Coworking etkinlik alanında gerçekleşen atölye çalışmasının konusu ‘Kendine Mindful Bakış’ idi. Günlük hayatın yorgunluğunu Mindfulness bakış açısı ve uygulamaları ile ortadan kaldırmayı, zinde kalmayı ve hayat kalitesini artırmayı amaçlayan etkinlik, katılımcıların sertifikalarının verilmesinin ardından fotoğraf çekimi ile sonlandırıldı.

  ‘‘Bireysel ve kurumsal değerler ve hedefler doğrultusunda, ihtiyaçları belirleyerek modern ve yenilikçi bir tarzla, özel tasarlanmış entegre modüllerle kurumsal ve bireysel gelişim yolculuğunda yanınızda olacağız.’diye belirten Leyla Koç Somer, etkinliğe gösterilen yoğun ilgiden dolayı memnun olduklarını ve etkinliklerin hızla devam edeceğini bildirdi.

Bu haber 440 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çalgiya İzmir
Çalgiya İzmir
Çiçekçilik sektörüne acil destek sağlansın
Çiçekçilik sektörüne acil destek sağlansın