Gümüşpala’da Serdar Sandal rüzgarı

Gümüşpala'da Serdar Sandal rüzgarı

Bayraklı’nın Gümüşpala mahallesinde Serdar Sandal rüzgarı esti. 3 seçim ofisini birden hizmete açan, yaklaşık 5 kilometre yol yürüyerek yüzlerce esnafı ziyaret eden CHP Bayraklı Belediye Başkan Adayı Serdar Sandal, vatandaşlarla tek tek sohbet etti. Serdar Sandal’ı izleyip takip ettikten sonra AK Parti adına açtığı seçim bürosunu CHP seçim ofisine dönüştüren Ersin Saçlı’nın isteğini de geri çevirmeyen Sandal, programında olmamasına karşın Saçlı’nın kurduğu CHP seçim ofisini hizmete açtı.

08 Mart 2019 - 10:31

CHP Bayraklı Belediye Başkan Adayı Serdar Sandal, Gümüşpala’da hem vatandaşlardan hem esnaftan yoğun ilgi gördü. Nafiz Gürman Mahallesi ve Gümüşpala seçim ofislerinin açılışlarının ardından Ersin Saçlı’nın CHP adına kurduğu büroyu açan Sandal, Bayraklı’da toplumun tüm kesimlerinin CHP çatısı altında kenetlendiğini söyledi. 

Halk ittifakına dönüştü

MHP’nin ilçe kurucuları arasında yer alan Ersin Saçlı tarafından kurulan CHP Seçim ofisinin açılışında konuşan Sandal, Bayraklı’da Millet ittifakının “Halk İttifakı” na dönüştüğünü söyledi. Sandal şöyle konuştu:

“Biz millet ittifakı olarak çıktığımız yolda halk ittifakını gerçekleştirmiş olduk. Adalet ve Kalkınma Partisi’ne gönül veren birçok arkadaşımız bugün bizimle. MHP’ye gönül veren birçok arkadaşımız bugün bizimle. Bu büro da bu anlamda çok özel bir büro. Ersin Saçlı arkadaşımı kutluyorum. Milliyetçi tabandan gelen bir arkadaşım. Bu büro Adalet ve Kalkınma Partisi’nin bir bürosuydu. Ersin kardeşim de halk ittifakına dahil oldu. Bizlerle olması bizi mutlu ediyor, onur veriyor, güç veriyor. İnanıyorum ki bu kentte artık kimse kimseyi kimliğinden, siyasal görüşünden ya da farklı meselelerden dolayı ötekileştirip, hizmeti geri plana itmeyecek. Hepimiz artık biriz, hepimiz kardeşiz. Kentin sorunları hepimizin sorunları, insanın sorunu hepimizin sorunu. Bütün dertlere derman olmak için tüm arkadaşlarımla 7 gün 24 saat çalışmaya söz veriyorum”

Serdar Sandal'ın duruşunu beğendik             

Adaylar açıklandıktan sonra Serdar Sandal’ı da takip etmeye başladıklarını ve duruşunu, vizyonunu çok beğendiklerini dile getiren Ersin Saçlı ise “Biz bu büroyu Cumhur ittifakı adına açmıştık. Ama bizimle ilgilenmediler, ikinci sınıf vatandaş gibi gördüler. Bu arada biz Serdar Sandal’ı takip ettik. Duruşunu gördük, vizyonunu beğendik. Açıklamalarını dinledik. Baktık ki çok daha samimi ve kimseyi ötekileştirmeden çalışıyor. O zaman biz de CHP’nin 6 okunu burada dalgalandıralım dedik” diye konuştu.

 

 

Bu haber 247 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir’in en genç turizm fakültesi üçüncü mezunlarını verdi
İzmir’in en genç turizm fakültesi üçüncü mezunlarını verdi
Bakan Soylu açıkladı:
Bakan Soylu açıkladı: "8 bin bekçi daha alacağız"